O Nas

Coś o Nas…..

 

Dawid S.  ''Żelo'' razem z Kozim stworzyli szkielet zespołu Gorzko Słodki Smak. Przygodę z rapem rozpoczął w 2008 roku w wieku12 lat, pierwsze teksty, nagrywki powstały rok później.

Muzyka Rap jest dla mnie pasją której poświecam cały wolny czas .

Poważnie rozpocząłem nagrywać od 2012 roku kiedy powstał pierwszy Gorzko Słodki Smak który po rozpadzie zespołu został ponownie reaktywowany w 2014 roku z incjatywy Koziego. Z innych moich zainteresowań to :historia, motoryzacja, militaria.

Motto:

Wierze z całych sił w ten projekt wraz z przyjaciółmi daje wszystko !

Kamil B. ( Broda )

Rapu na poważnie słucham od 3 klasy podstawówki. Pierwszy tekst napisałem około 6 lat temu, a pierwszy kawałek nagrałem w maju 2011. Od tego czasu zrobiłem 3 solowe epki które trafiły do Internetu. W tym czasie współpracowałem z wieloma podziemnymi raperami i producentami m.in. Żuk, Urwany, T.M, Oktawia OLS, Radon, Tomas BS

Konrad M. ( Majki )Moja historia z rapem zaczyna się dnia 14.07.2013 Roku. Żelo zaprosił mnie na nagranie, lecz nie miałem wtedy rapować, a śpiewać, bo spiewam od 3 klasy podstawówki. Uczęszczałem do Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie i do zespołu Wokalnego Włóczykije, co podszlifowało moje umiejętności. Spróbowałem jednak zarapowac i poczułem w sobie, że to jest własnie to. Wraz z Żelem, Darkiem, Mackiem, i Maksem stworzylismy zespół Finezja Squad, gdzie wydaliśmy w formie cyfrowej album "Pierwsze Uderzenie". Po reformach związanych z zespołem zmienilismy nazwę i zamiast Maksa przyłączył się do zespołu Sharkie. Projekt okazał się niewypałem i podczas realizowania go zespół GSS został reaktywowany.

Maciej K ( Kozi ) Twórca zespołu i pomysłu zespołu Gorzko Słodki Smak. Co o mnie sami napiszcie

Oficjalnie otwieram projekt GSS 2014 który będzie łączył osoby których pasją jest tworzenie muzyki hh , projekt ten też da Wam możliwość zaprezentowania swoich umiejętności co może w czasie przyszłym przynieść konkretne efekty